Hakkımızda

1998 yılında nestlenin distribütörlük sistemine geçmesiyle birlikte bakkal ve marketlere de hizmet vermeye başlayan şirket bünyesine birçok ulusal ve uluslararası firmaların distribütörlüklerini de katarak bölgede hizmet ağını ve kalitesini artırmayı başarmıştır.

Üstün ve sürekli kaliteli hizmet anlayışı doğrultusunda 2006 yılında Nevşehir Özel Organize Sanayi bölgesinde yeni, modern ve Nevşehire yakışır mimarisiyle dikkat çeken deposuna taşınan şirket, günün gerektirdiği tüm teknolojiler kullanılarak ürünlerin müşteriye zamanında ve doğru şartlarda ulaştırılmasını sağlamaktadır.

Yeniliğe açık sürekli kendini geliştiren ve teknolojiye ayak uyduran şirket bugün 6000 m2 açık, 3500 m2 kapalı alanda 35 araçlık filosu ve 50 çalışanı, teknolojik alt yapısı ve sürekli gelişen satış sistemi ile Nevşehir, Aksaray, Kırşehir, Niğde ili ve ilçelerinde hizmet vermektedir.

Hizmette 30 yıldır sürekli gelişmeyi hedefleyen şirket lojistik kalitesi, altyapı uygunluğu, öneri sistemleri, çalışan memnuniyeti, çalışan hakları, çevre duyarlılığı, iş güvenliği konularında taviz vermeden ve kanunlara uyarak ticari hayatını sürdürmüş ve bu yolda kararlılıkla yoluna devam etmeyi prensip edinmiştir.